Ildır 

Çiçeklerle anlatırız kimi zaman duygularımızı; bu bazen bir özür, tebrik ya da aşkınızı ilan etmek için olabilir. Her ne olursa olsun, onlar daima güzel duyguların habercisi, aşkın ve sevginin dilidir. Ildır çiçek gönder sen de bu bölgede yaşayan sevdiklerine duygularını şık ve zarif bir şekilde ifade et. Renkleri, dokuları ve kokularıyla büyüleyici güzelliklere sahip doğa harikası varlıklar, duayen çiçekçilerin elinde tasarım harikalarına dönüşüyor. Ildır çiçekçi mağazalarımızın üstat çiçekçileri sizler için hep daha iyisini hazırlamak için çalışıyor.

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Ildır Çiçekçi

Türkiye çapında binlerce noktada ağı bulunan platformumuzla daima taze ve indirimli fiyatlarla çiçeklere sahip olun. Eş, dost ve akrabalarınızın yaşamına çiçeklerle farklılık ve renk katın. Mutlu edin, mutlu olun. Ildır çiçek siparişi sayfamızdan seçiminizi yapın, aynı gün içinde armağan çiçeklerinizi sevdiklerinize teslim edilsin.


Düşleri süsleyen çiçekler neden sizin de yaşamınıza dahil olmasın. Onlarla siz de mekanlarınızı süsleyin, huzur ve neşe kaynağı çiçeklerle çevrenizi güzelleştirin. Sitemizin üst kısmındaki menülerden kolayca amacınıza uygun ürüne ulaşabilir, hızlı gönderimle siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürüne, gönderime ve illere göre kategorilere ayrılan seçeneklerle vakit kaybetmeden seri şekilde hediye çiçeğinizi belirleyebilirsiniz. 


Ildır’daki çiçekçi ekibimizle; Beach, otel, yazlık siteler,  restoran, kafe ve bar gibi gibi mekanlar ve yerleşim alanlarının tamamına uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. Ildır çiçek gönder bu bölgede ikamet eden sevdiklerine unutulma jestler yap. Dilerseniz, sitemizin çağrı destek merkeziyle irtibata geçebilir, gönderim bölgeleri ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Gönderim Bölgelerinden Bazıları

 

Çeşme Çiçekçi   | İzmir Çİftlik Çiçekçi


 

Devamı