İzmir Çiftlik 

Doğanın insanlığa muhteşem armağanlarıdır çiçekler, onlarla mekanlarınıza renk, gönlünüze ferahlık ve mutluluk dolar. Çiftlik çiçek gönder diyorsanız, hemen sitemizdeki menüden amacınıza uygun ürünü belirleyin, hızlı gönderim hizmetimizle armağanlarınızı sevdiklerinize ulaştıralım. Çiftlik çiçekçi ekibimiz sizlere en taze ve ideal çiçeği hazırlamak için çalışıyor, renkleri, dokuları ve mis kokularıyla kendisine hayran bırakan tasarımsal çiçeklerimizi hemen sipariş edin, sevdiklerinizi sürprizlerinizle şaşırtın. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Çiftlik Çiçekçi

Sitemizle, gönül dünyanızın değerlileri eş, dost ve akrabalarınıza günlerde harikulade hediyeler yollayabilirsiniz. Çiftlik çiçek siparişi konusunda uzman ekibimiz sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır. Türkiye genelinde geniş gönderim ağına sahip sistemimizle, çiçeği gerçek çiçekçiden satın alacak, kaliteli çiçeklere cazip fiyatlarla sahip olacaksınız. 


Güneş ışıklarıyla parıldayan, yağmur damlalarıyla yeşeren şahane çiçekleri kapınıza kadar servis ediyor, sevdiklerinize yapacağınız jestleri adeta bir resitale dönüştürüyoruz. Çiçeklerin şarkısını, sevdanın aşkın diliyle söylenen o müthiş besteyi dinlemeye hazır mısınız? O halde hemen sitemizin üst kısmında yer alan menülerden ürünü belirleyin, siz de gönül hazinenizin değerlilerine unutulmaz armağanlar sunun. 


Çiftlik’teki çiçekçi ekibimizle; Şehit Mehmet Caddesi, Hulusi Özten Caddesi, Central Park Hotel, Beach, yazlık siteler,  restoran, kafe ve bar gibi tüm mekanlara ve yerleşim alanlarına uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. Çiftlik çiçek gönder kararınızı verdiyseniz, şimdi yapmanız gereken tek şey ürününüzü sepetinize göndermek, sonrasında eşsiz güzellikteki armağanlarınızı ulaştırılmasıyla bilgilendirileceksiniz. Dilerseniz çağrı destek merkezimizle irtibata geçebilir, ürün ve gönderim bölgeleri hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. 

 


Gönderim Bölgelerinden Bazıları

 

Çeşme Çiçekçi   | İzmir Ilıca Çiçekçi


 

Devamı