Yenikent Ankara

Gönül hazinenizde değerli yerlere sahip; eş, dost ve akrabalarınıza harikulade armağanlar sunmaya ne dersiniz? Sitemizin Yenikent çiçek gönder hizmetiyle değerli dostlarına unutulmaz hediyeler gönderebilirsiniz. Çiçeklerin zarafetiyle sevdiklerinizi karşılayın, onlara ne kadar özel olduklarını hissettirin. Rengarenk ve mis kokulara sahip eşsiz çiçeklerle karşılanmayı kim istemez. Sevdiklerinizin bu hayalini gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde. Yenikent çiçekçi mağazalarımızın üstat çiçekçileri tarafından oluşturulan konsept çiçek tasarımlarımızın tamamın sitemizden ulaşabilir, sevdiklerinize jestler yapabilirsiniz. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Yenikent Çiçekçi

Yaklaşan özel günleri, iş yoğunluğunuzdan ötürü ıskalamayın. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara verdiğiniz değeri çiçeklerle gösterebilirsiniz. Kırmızısı, moru, pembesi ve onlarca farklı renklere ve türlere sahip ürünlerle sizlere hep daha iyisini sunmak için buradayız. Yenikent çiçek siparişi sayfamızdan hemen seçiminizi yapın, aynı gün içinde hediye çiçeklerinizi sevdiklerinizle buluşturalım. 


Doğa harikası varlıklardır çiçekler; bulundukları tüm ortamlara neşe ve huzur katar. İnsan ruhuna sükuneti üfleyen müthiş bir ektiye sahiptir. Hep taze ve hep avantajlı fiyatlarla çiçek sahibi olmak, sevdiklerinize çiçeğin en kalitelisini göndermek için ÇiçekFilosu’nu tercih etmelisiniz. Böylelikle kötü sürprizlerle karşılaşmadan hediyeleriniz şık sunumlarla takdim edilecektir. 


Yenikent’teki çiçekçi ekibimizle; Cumhuriyet Bulvarı, İstiklal Caddesi, Ziya Gökalp Caddesi, İnönü Bulvarı, Akıncılar, Kazım Karabekir, Osmanlı Stadyumu’na ve bölgedeki tüm yerleşim alanlarına ve iş yerlerine uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. Yenikent çiçek gönder sen de bu bölgede ikamet eden sevdiklerinize eşsiz bir çiçek güzelliği armağan et, mutlu et, mut ol. 
 

Devamı