EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ ÇİÇEKLERİ

Anneler günü çiçek gönderilerinizi hemen buradan gerçekleştirebilirsiniz! Yaşama uzanan şefkatli elleriyle büyüttü onlar sizi, düştüğünüzde kaldırdı, hasta olduğunuzda uykusuz geceler geçirdi başucunuzda. Anneye çiçek seçeneklerimiz arasından seçiminizi yaparak gönül hazinelerinize anneler günü çiçekleri ile unutamayacakları sürprizler yapın. 

 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan    Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan
 • Allıturna

  68,00 ₺ + KDV
 • Cennet

  72,00 ₺ + KDV
 • Caroline

  72,00 ₺ + KDV
 • Başak

  65,00 ₺ + KDV
 • Isabelle

  94,00 ₺ + KDV
 • Turna

  62,00 ₺ + KDV
 • Kırlangıç

  78,00 ₺ + KDV
 • Scarlett

  130,00 ₺ + KDV
 • Nichole

  107,00 ₺ + KDV
 • Kizilkanat

  81,00 ₺ + KDV
 • Çitlembik Orkide

  143,00 ₺ + KDV
 • Heidi

  165,00 ₺ + KDV
 • Rebecca

  156,00 ₺ + KDV
 • Hira

  85,00 ₺ + KDV
 • Penelope

  107,00 ₺ + KDV
 • Miley

  82,00 ₺ + KDV
 • Diana

  143,00 ₺ + KDV
 • Casey

  68,00 ₺ + KDV
 • Brittney

  91,00 ₺ + KDV
 • Kuğu

  78,00 ₺ + KDV
 • Sandra

  195,00 ₺ + KDV
 • Albatros

  107,00 ₺ + KDV
 • Paris

  62,00 ₺ + KDV
 • Kate | 7 Gül ve Ayıcık

  88,00 ₺ + KDV

Anneler günü çiçek

Yaşınız kaç olursa olsun, onların gözünde hep o sevimli çocuk olarak kalacaksınız. Yürek çarpıntıları ve hep büyük bir sevdayla kucakladı onlar evlatlarını. Derdinde, sıkıntısında, sevincinde, başarısında hep yanı başında oldu. Yeryüzünün şefkat ve merhamet timsalidir onlar. Sadece tek günde onları anmak doğru değil ancak böylesi özel olan günde de onlara eşsiz güzellikte çiçek sunmamak olmaz. Anneme hediye arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz Anneler günü çiçekleri içinden güzel bir çiçek göndermek için acele edin!  Türkiye’nin en büyük çiçekçiler platformu ile Anneler gününde Çiçek Filosu aracılığıyla kucak dolusu mis kokulu buketler sunun.

 

Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Böyle özel bir günde Anneye çiçek almak konusunda kararsız mısınız? Emin olun, en güzel hediyelerden birisidir çiçek. Onlarla duygularınızı en güzel şekilde anlatır, annenizin kendisini özel hissetmesini sağlarsınız. Renkleri, kokuları ve muhteşem dokularıyla prenseslere layık hediyelerdir çiçekler. Gönül hazinenizin en değerlisi anneye çiçek gönderme onu mutlu edecektir. Kimi zaman dostunuz kimi zaman sırdaşınız oldu onlar. İyi günde de kötü günde de hep yanınızdaydı. Şimdi bu güzel günde, siz de onların yanında olduğunuzu ve onlara ne kadar çok değer verdiğinizi göstermelisiniz. Elbette tek gün yetmez ama kocaman buketlerle süslenmiş sürpriz bir hediyeyle onları şaşırtabilir, unutmayacakları güzellikte armağanları onlara sunabilirsiniz.

 

Anneye Hediye çiçek

Her türlü zorluğa göğüs geren dünyanın en kıymetli varlıklarının anneler gününü kutlamak için ideal sürprizlerden birisini öneriyoruz sizlere. Sitemiz üzerinde yer alan Anneler günü çiçekleri kategorimizde yüzlerce farklı tasarıma sahip hediye sizleri bekliyor. Orkide, lilyum, papatya ya da kutuda çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Saksılı çiçekler de annelerinize sunabileceğiniz şık bir hediye olabilir. Türkiye’nin en geniş koleksiyonuna sahip sitemiz, kategoriler halinde aramalarınızı kolayca gerçekleştirebilmeniz hedeflenerek tasarlandı. Ürüne ve gönderime göre kategorilerinden amacınıza uygun çiçeği kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Anneler Günü hediyeleri ile kayınvalidenizede çiçek gönderebilirsiniz.

Anneler Günü Çiçek

 

Sizin için türlü fedakârlıklar yapan annelerinizi bu özel günde ihmal etmeyin. Yoğun iş yaşamı ve koşuşturmaca arasında göz nurunuzu unutmayın. Siparişlerinizi oluşturun, vakti geldiğinde ulaştıralım. Hem kaliteyi hem de uygun fiyatı aynı anda sunuyoruz. Bugüne özel hazırlanan ucuz anneler günü hediyesi için doğru adrestesiniz. Sevginin ve umudun yegâne temsilcisi çiçeklerle annelerinizi mutlu edin! Çünkü onlar yeryüzünde bir evlada sunulan en muhteşem hediyedir. Eşlerinizin anneleri de böylesi özel günlerde unutulmamalı. Kayınvalideye anneler günü hediyesi olarak da çiçek tercih edebilirsiniz.

 

Yeryüzünün en güzel bestesini söyledi onlar bize. Ninnilerle büyüttüler bizleri. Uyusun da büyüsün, diyerek gecelerce uykusuz kaldılar. Yürümeyi, konuşması öğrettiler. Öyle ki, sevmeyi de onlardan öğrendik. Çünkü ilk kez onun sevgisini hissettik. Paha biçilmez güzelliğe sahip anneleriniz için hemen şimdi siz de paha biçilmez güzelliklere sahip çiçekler gönderebilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her yerine hizmet veren sitemizle dilediğiniz yere istediğiniz zamanda hızlı şekilde anneler günü çiçekleri seçeneklerimizden faydalanarak armağanlarınızı ulaştırabilirsiniz.  

 

Cicekfilosu İnternetteki en yeni çiçekler için kaliteli bir kaynak olarak düşünün . Anneniz için ayırdığımız bu gün, yılın en özel günlerinden biridir; Herkesin hayatındaki bir numaralı hanımefendisine, annelerine, takdir, şükran, sevgi ve saygı göstermeye adamıştır. Çevrimiçi çiçek sektöründe lider çiçekçi ağı ile bulunan cicekfilosu, mükemmel  hediyeyi bulmak için arayışta olanların imdadına koşuyor. Muhteşem çiçek buketleri uzmanlığımızdır ve biz de süs bitkileri konusunda 40 yıllık bir geçmişle hizmet veriyoruz.

 

Anneye hediye fikirleri konusunda pek çok farklı seçeneği bu çatı altında bulabilirsiniz. Özenle toplanan ve Vip Tasarımlar ile sizlere sunulan her ürün taze ve kaliteli çiçeklerle hazırlanmaktadır. Anneye hediye el yapımı kaliteli çiçeklerle İşte size fırsat! Çiçekler uzun uğraşlar sonucunda yetiştirilen ve sonrasında tazeliğini kaybetmeden çiçekçiler tarafından aranjmanlar haline getirilen nadide el işçiliği ürünlerdir. Annenizi mutlu edin! Ona doğa harikası anneler günü çiçekleri arasından güzel bir hediye gönderin. Saksı bitkileri veya premium bir orkide, isterseniz her kadının sevdiği bir gül gönderin sizler mutlu etmeye karar verdiyseniz bizler en güzel anneler günü çiçekleri seçeneklerimizi sizler için hazırladık. Hemen en kaliteli ve hızlı gönderim kolaylığı ile seçimini yap sona kalma.

 

Annelerin günü İlk Ne zaman kutlandı?

 

ABD’nin Philadelphia eyaletinde bulunan 41 yaşındaki öğretmen Anna Jarvis annesiyle ölmeden önce tartışmış ve sonrasında yaşadığı üzüntü üzerine bir duyuru başlatmıştır. Jarvis, 1907 yılında Amerika’daki tüm iş dünyasının patronlarına, siyasetçilerine,  gazetecilere  ve din adamlarına fikrini sunan 1000 lerce mektup gönderdi. Fikri kabul görünce de ilk kez 9 Mayıs 1908 yılında kutlandı. Türkiye’de ise ilk kez 1956 yılında resmen kutlanmaya başlanmıştır. Tarih olarak ise Mayıs ayının ikinci pazarı olarak kutlanmasına karar verilmiştir. Bu özel günü temsil eden anneler günü çiçeği ise beyaz renkli karanfillerdir. Ancak,  her çiçek emin olun annelere çok yakışacaktır. Çiçek kadar özel ve onun kadar güzel annenize hemen online çiçek gönderin! Mutlu edin!
 

Devamı