Kızıltepe  (Mardin)

Kızıltepe çiçek gönder gönül hazinenizde değerli yerlere sahip; eş, dost ve akrabalarınıza gerçek çiçeklerle hazırlanmış kocaman ve tazecik buketlerden armağan edin, mutluluğu yaşatın, mutlu olun. Her biri kreatif tasarım çizgisi ile oluşturulmuş; buket, kutu, vazo, cam fanus, saksı, sepet, çelenk, ferforje, seramik konseptli tüm ürünlerimiz tek çatı altında Kızıltepe çiçekçi bölümümüzde yer almaktadır. Hemen şimdi, amacınıza uygun şekilde hediye çiçeğinizi belirleyin, şık sunumlar eşliğinde armağanlarınızı değerli dostlarınıza ulaştıralım. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Kızıltepe Çiçekçi

Kızıltepe'deki çiçekçi mağazalarımızla; Özel Kızıl tepe İpekyolu Hastanesi, Devlet Hastanesi, Movapark AVM, Ulu Cami, Hacı Hadi, Ziyayiğit, Hamidiye, Şeyh Musa, Bilali Habeş, Hacı Hasan Kılıç ve İpekyolu Camileri, Ceylanpınar Caddesi, Şanlıurfa, Mardin, Akdoğan, Erikli, İstiklal, Tandoğan, Anafartalar,, PTT, Barbaros, Şahkulubey, Sobacılar, Kilise, Hacı Hasan, Ersoylu, Hastane, Işıklar, Elbeyli, Birikethane caddeleri ve bu semtteki tüm yerleşim alanlarına ve kamu, özel kurum ve kuruluşlara, ev ve iş yerlerine cazip fiyatlı çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Kızıltepe çiçek gönder çiçeklerin aydınlık yüzüyle kıymetli sevdiklerinizin yaşamına neşe ve esenlik taşı. 


Seni seviyorum, özür dilerim, kalbini kırdığım için üzgünüm, geçmiş olsun, acil şifalar dilerim, nice yaşlara, nice mutlu yıllara, yeni işinde başarılar dileirm gibi pek çok mesajınızı çiçeklerin sevgi diliyle çok daha zarafet dolu biçimde iletebilirsiniz. Kızıltepe  çiçekçi ekibimizle bulunduğunuz bölgenin en iyi çiçekçi hizmetini sizlere sunmak için çalışıyoruz. Sistemimiz sayesinde, tüm çiçek alışverişlerinizi bütçenize denk ücretlerle tamamlaycaksınız. 


Kızıltepe çiçek siparişi vermek konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Geniş ürün yelpazemiz ve Türkiye'nin tümüne yayılmış gönderim ağımızla yanınızdayız. Türkiye'deki çiçekçi sektörünün öncüsü konumundaki firmalar tarafından oluşturulan ÇiçekFilosu ile her daima indirimli fiyatlarla hediyelerinizi yollayacaksınız. 

Devamı