Taşköprü (Kastamonu)

Çiçekerle donatılan tüm ortamlara esenlik ve ferahlık dolar. Çünkü onlar gerçek birer zarafet elçisidir. Yeryüzünün süsü canlı çiçeklerle sevdiklerinize unutulmaz bir armağan sunun. Taşköprü çiçek gönder sen de bu bölgede ikamet eden kıymetli dostlarına şaşırtıcı sürprizler yap. Her biri özgün tasarımlı onlarca tür çiçeği sitemizden temin edebilir, dilediğiniz her yere gönderimlerini sağlayabilirsiniz. Taşköprü çiçekçi mağazalarımızın duayen çiçek tasarımcılarınca hazırlanan; buket, kutu, cam fanus, vazo, sepet, çelenk, seramik, ferforje konseptli çiçeklerle hemen sahip olun, dilediğiniz yere gönderim talebinde bulunun. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan
 • Aşk'ın 7 Hali

  68,00 ₺ + KDV
 • Aşkların En Güzeli 11 Gül

  82,00 ₺ + KDV
 • Vazoda 7 Gül ve Ayıcık

  109,00 ₺ + KDV
 • Vazgeçilmezimsin

  85,00 ₺ + KDV
 • Fanusta Kır Çiçekleri

  62,00 ₺ + KDV
 • Aşkımız Hiç Bitmesin
  68,00 ₺ + KDV
  54,00 ₺ + KDV
 • Kalp Vazoda Lilyum ve Güller

  91,00 ₺ + KDV
 • Ayaklı Düğün Sepeti

  130,00 ₺ + KDV
 • Kırmızı Beyaz Gerberalı Çelenk

  140,00 ₺ + KDV

Taşköprü Çiçekçi

Taşköprü'deki çiçekçi mağazalarımızla; Mehmet Çamlıca caddesi, Mustafa Sıktı Erkek caddesi, Halide Edip Adıvar cadde, Hüseyin Alpoğlu Bulvarı, Yavuz Sultan Selim, Cumhuriyet, Atatürk, Süleyman Demirel, Muzafferettin Gazi, Türkmenoğlu, Hükümet caddeleri, Taş Köprü Devlet hastanesi, Hacı Onur Kaya Camii ve etrafındaki tüm ev, iş yeri, ofis, kamu ve özel kuruluşlara cazip ücretlerle hediye çiçek gönderebilirsiniz. Taşköprü çiçek gönder fikrine sahipseniz, sitemizden ürününüzü belirleyin, sevdiklerinizi rengarenk çiçeklerle buluşturun. 


Çiçeklerle karşılanmak herkesin rüyasını süsler. Sevdiklerinizin bu rüyasını gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde. Özel günlerin vazgeçilmez eşlikçisi çiçektir. Gönül dünyanızda değerli yerlere sahip sevdiklerinizi çiçeklere kaşılayın, onlara duygu ve düşüncelerinizi mükemmel biçimde ifade edin. Taşköprü çiçekçi ile bulunduğunuz bölgenin en iyi çiçeklerine sahip olacaksınız. 


Taşköprü çiçek siparişi konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız. İstediğiniz zaman dilimine hediye çiçek gönderim talepleriniz hünerli çiçek tasarım ekibimizce oluşturulmaktadır. Türkiye çapında çiçekçi sektörüne öncülük eden ÇiçekFilosu ile çiçeği gerçek çiçekçi dükkanlarından satın alacaksınız. Her zaman taze çiçeklere indirimli ücretlerle erişeceksiniz. Ürünlerimiz, gönderim noktalarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, profesyonel  çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz. 

Devamı