Payamlı (İzmir)

Yaşam alanlarınızı güzelleştirir onlar. Sahip oldukları harikulade renklerle gökkuşağını dahi kıskandırır. Çiçeklerden söz ediyoruz elbtte, çiçekler bulundukları tüm ortamların havasını değiştirir. Canlılık ve pozitif enerji yayar. Sizler de arzu ederseniz, Payamlı çiçek gönder sayfamızdan seçeceğiniz hediye çiçeklerle bu şahane dünyayı sevdiklerinizin ayağına taşıyabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ve gönderim ağımızla da dilediğiniz çiçeği Türkiye haritasındaki tüm il ve ilçelere gönderebilirsiniz. Payamlı çiçekçi kadromuzun duayen tasarımcıları tarafından hazırlanan; buket, kutu, vazo, cam fanus, saksı, sepet, çelenk, ferforje, seramik konseptli tüm ürünlerimizi tek noktadan sitemizden temin edebilirsiniz.

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Payamlı Çiçekçi (İzmir)

Payamlı'daki çiçekçi ile; Seferihisar, Ürkmez Orhanlı Yolu, Kuşadası Yolu ve bu şirin mahalemizdeki tüm yerleşim alanlarına, ev ve iş yerlerine kamu ve özel kuruluşlara indirimli fiyatlarla taze çiçek gönderimi sağlayabilirsiniz. Payamlı çiçek gönder fikrine sahipseniz olmak istediğiniz doğru çiçekçi sayfasında bulunuyorsunuz. 


Özel günlerde sevdiklerimize her daim en güzle olanı sunmak isteriz. Hediye olarak seçim yapmakta zorlandığınız anlar olabilir. Böylesi durumlar için Payamlı çiçekçi ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Tüm özel anlar için spesifik şekilde aramalar; sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri, evlilik yıldönümü, öğretmenler günü araması yapabilirsiniz. Hediyeleriniz hızlı teslimat garantisi ile aynı gün içinde sevdiklerinizle buluşturulacaktır. 


Payamlı çiçek siparişi konusunda internet sayfalarında arama yapmaktan yorulduysanız işte size fırsat. Her zaman en kaliteli çiçeğe indirimli ve bütçenize denk fiyatlarla sahip olacağınız bir oluşum. Türkiye'nin köklü çiçekçi firmaları tarafından organize edilen ÇiçekFilosu ile çiçeği gerçek çiçekçi dükkanlarından satın almanın ayrıcalığını ve avantajını hissedeceksiniz. Ürünlerimiz, sipariş vermek istediğiniz il, ilçe, mahalle hakkında sorularınızı çiçek çağrı destek merkezimize iletebilirsiniz. Titizlikle tüm sorularınız değerlendirilecek ve cevaplandırılacaktır. 

Devamı