Paşalimanı 

Gönül dünyanızda değerli yerlere sahip dostlarınıza taze ve mis kokulu çiçeklerle sürprizler yapın. Onlara renkleriyle göz alıcı güzellikte çiçeklerle oluşturulmuş buketlerden sunun, mutlu edin. Paşalimanı çiçek gönder sayfamızdan hemen seçiminizi gerçekleştirin, ürünleriniz aynı gün içinde sevdiklerinize takdim edilsin. Paşalimanı çiçekçi ekibimiz tarafından kreatif anlayışla aranje edilen yüzlerce tasarım harikası çiçeği sitemizden inceleyebilir, istediğiniz zaman, dilediğiniz il ve ilçeye gönderim talep edebilirsiniz. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Paşalimanı Çiçekçi

Türkiye’nin öncü çiçekçileri tarafından kurulan organizasyonumuzla çiçeği gerçek çiçekçiden kaliteli ve cazip fiyatlarla satın alacaksınız. Paşalimanı çiçek siparişi konusunda kararınızı verdiyseniz, olmak istediğiniz en ideal çiçekçi sayfasındasınız. Hemen menülerimizden amacınıza uygun ürünü belirleyip, sepetinize gönderin, hediyelerinizi sizi en güzel şekilde temsil edecek bir sunumla teslim edelim. 


Göğe doğru uzatır onlar başlarını, renklerini güneşten alır, gökkuşağının renkleriyle donanır çiçekler. Bu doğa harikası varlıklarla siz de sevdiklerinizin yaşamına farklılık katabilir, onların yaşamını renklendirebilirsiniz. Türkiye’de binlerce noktaya gönderim hizmeti sunan sistemimizle, siz de dilediğiniz her yere, hızlı ve şık hediye çiçekler yollayabilirsiniz. 


Paşalimanı’ndaki çiçekçi ekibimizle; Beach, yazlık siteler,  restoran, kafe, tatil köyü gibi bölgedeki tüm yerleşim alanlarına, iş yerlerine sitemizle uygun fiyatlı çiçek siparişi verebilir, bu bölgede ikamet eden dostlarınızı hediyelerinizle şaşırtabilirsiniz. Paşalimanı çiçek gönder diyorsanız, hemen sitemizden saksı çiçekleri, kutuda, vazoda, cam fanusta ya da buket halinde düzenlenen harikulade çiçeklerden birisini seçin, ürünlerinizi hızlı gönderim servisimizle titizlikle sahiplerinize ulaştıralım. 

 


Gönderim Bölgelerinden Bazıları

 

Çeşme Çiçekçi   | Reisdere Çiçekçi


 

Devamı