Telsiz Çiçek Gönder

Doğa harikası renklere sahip mis kokulu çiçeklerle sevdiklerinizi karşılayabilirsiniz. Eşsiz bir karşılama töreniyle sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturun. Telsiz çiçek gönder! Sen de sevdiklerine unutulmaz anlar yaşat. Yeryüzünün süsü, gönül hazinelerinin en özel hediyesidir çiçekler. Hemen şimdi siparişlerinizi verin hızlı gönderimle ulaştıralım.

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Telsiz çiçekçi

Her şey onlarla güzel. Çünkü onlar bizlerin yaşamımızın en değerlileri. Sevdiklerimize, en iyisi sunmak isteriz her zaman. Türkiye’nin en büyük çiçekçi platformuyla siz de gönül hazinelerinizi sevdiklerinize en özel hediyeyi sunun. Telsiz’e çiçek siparişi göndermek için hemen buradan seçiminizi yapabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli gönderim hizmetimizle 7/24 buradayız.

 

Rengârenk taze çiçeklerle oluşturulmuş kutuda, vazoda, fanus içinde ya da buket halindeki ürünlerimizi hemen buradan gönderebilirsiniz. Telsiz çiçekçi mağazalarımızın deneyimli çiçekçileri tarafından hazırlanan aranjmanlarla dostlarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Türkiye genelinde iki bini aşkın noktayla hizmet veren platformumuzla uygun fiyatı ve kaliteyi aynı anda satın alabilirsiniz. Vip Tasarım ürünler kategorisinden de en özel zamanınız için hazırlanan eşsiz tasarım harikası çiçeklere tek bir çatı altından ulaşacaksınız.

 

Zeytinburnu ilçesine bağlı Avrupa yakası mahallerindendir. Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi, Prof. Dr. Muammer Aksoy Caddesi, Seyit Nizam Caddesi en işlek kısmıdır. Yedikule Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi mahalle sınırlarında hizmet veren sağlık kuruluşudur. Tekstil, Örme sektörüne ait çokça firma mahalle sınırları içinde faaliyet göstermektedir. Kazlıçeşme Sahile yakın konumda bulunmaktadır. Marmaray’ın da faaliyette geçmesiyle bölge hızla rağbet göremeye başlamıştır.

 

En Yakın Gönderim Bölgeleri

 

Zeytinburnu Çiçekçi   |   Veliefendi Çiçekçi

Devamı