Bartın Merkez

Çiçeklerin muhteşem dokusu ve kokusuyla sevdiklerinize şaşırtıcı sürprizler yapın. Göğün ilham veren aydınlığı altında yetişen tazecik çiçeklerle hazırlanmış buketlerle karşılayın sevdiklerinizi. Bartın çiçek gönder diyorsanız, hiç vakit kaybetmeden sitemizdeki menülerden amacınıza uygun ürünü belirleyin, aynı gün içinde hediye çiçeklerinizi sevdiklerinize takdim edelim. Bartın çiçekçi mağazalarımızın üstat çiçekçileri tarafından hazırlanan kreatif tasarım harikası, kaliteli çiçeklere hemen sahip olun, mutlu edin, mutlu olun. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan
 • Aşkların En Güzeli 11 Gül

  82,00 ₺ + KDV
 • Kırlardan Gelen Güzellik

  78,00 ₺ + KDV
 • Aşk Sunumu

  68,00 ₺ + KDV
 • Baharın Tüm Renkleri

  62,00 ₺ + KDV
 • Aşksın Sen 21 Kırmızı Gül

  165,00 ₺ + KDV
 • İlkbaharın Güzelliği

  62,00 ₺ + KDV
 • Sevimli Sevgilim

  62,00 ₺ + KDV
 • Kırmızı 7 Gül

  62,00 ₺ + KDV
 • Vazoda Gerberalar

  59,00 ₺ + KDV

Bartın Çiçekçi

Bartın Merkez’deki çiçekçi ekibimizle; Gazhane Caddesi, Tersane Caddesi, Atatürk Stadyumu, Boğaz, Yaşam Tıp Merkezi’ne şehrin merkezinde yer alan tüm yerleşim alanlarına, kamu ve özel kuruluşlarına uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. Bartın çiçek gönder fikrine sahipseniz, bölgenizdeki en iyi çiçekçiyle hoş sürprizlere imza atın, sevdiklerinizin yaşantısına renk ve mutluluk katın. Yaklaşan özel günlerinizde nasıl bir hediye almak istediğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız, sizlere her bir özel gün için özgün tasarımlara sahip konsept hediye çiçekler sunuyoruz. 


Güneşin, toprağın ve yağmurun el ele vererek büyüttüğü, doğa harikası çiçeklerin zarafetiyle, yaşadığınız mekanları süsleyin, gönül hazinenizin değerlisi; eş, dost ve akrabalarınıza özel günlerde hediye çiçek gönderin. Bartın çiçekçi tercihinizi Türkiye’nin öncü çiçekçileri tarafından oluşturulan ÇiçekFilosu ile kullanın, çiçeği gerçek çiçekçiden satın almanın tüm ayrıcalıklarını yaşayın. Daima kaliteli çiçeğe indirimli fiyatlarla sahip olacaksınız. 


Bartın Merkez’e çiçek siparişi gönderilerinizde yapacağınız seçimleri sitemizdeki ilgili menülerden gerçekleştirebilirsiniz. Kategorik aramalar yapabileceğiniz sistemimizle, bölgenizde satışı gerçekleştirilen tüm ürünlere erişebilirsiniz. Dilerseniz, çağrı destek merkezimizle irtibata geçerek; gönderim ağı ve ürünler hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Devamı