Salihler (İzmir)

Çiçeklerin insan yaşamına kattığı güzelliği yaşam alanlarınıza dahil edin, gerçek çiçeklerle oluşturulmuş konsept tasarımlı onlarca tür çiçeği tek çatı altından temin edebilirsiniz. Salihler çiçek gönder fikrine sahipseniz vakit kaybetmeden hemen, ana menümüzden; gönderime, ürüne ve illere göre kategorik şekilde aramalarınızı yapabilir, kolayca aradığınız ürüne ulaşırsınız. Türkiye çapında binlerce noktaya gönderim sağlayan sistemimiz sayesinde sevidkleriniz nerede ise bizler de oradayız. Salihler çiçekçi mağazalarımızın üstad çiçek tasarımcıları tarafından hazırlanan; buket, kutu, vazo, cam fanus, saksı, sepet, çelenk, ferforje, seramik konseptli ürünlerimizden hemen siparişinizi verin, aynı gün içinde şık sunumlarla armağanlarınız teslim edilsin.

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan

Salihler Çiçekçi

Salihler'deki çiçekçi mağazalarımız ile; bu bölgedeki tüm yerleşim alanlarına, ev ve iş yerlerine, kamu ve özel kuruluşlara uygun fiyatlı çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Salihler çiçek gönder diyorsanız, olmak istediğiniz doğru adreste bulunuyorsunuz, geniş ürün yelpazemiz ve gönderim ağımız sayesinde Türkiye genelinde dilediğiniz her yere zamanında çiçek gönderimlerinizi sağlayabilirsiniz. 


Özel zaman dilimlerinin vazgeçilmez eşlikçileridir onlar, sahip oldukları hoş koku, doku ve renkleriyle tam anlamıyla bir yeryüzü şahanesidir. Çiçeklerden söz ediyoruz elbette, Sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri, evlilik yıldönümü, öğretmenler günü gibi tüm özel anlarınızı çiçeklerle çok daha seçkin kılabilirsiniz. Salihler çiçekçi ekibimizin kreatif tasarım anlayışı ile oluşturduğu sergimizi sitemizden ziyaret edebilirsiniz. Görselller üzerinden tüm ürünlerimizi ayrıntılı şeklilde inceleyebilirsiniz. 


Salihler çiçek siparişi vermek, kaliteli çiçeklere bütçenize denk fiyatlarla sahip olmak için işte size fırsat. Türkiye'nin öncü ve köklü çiçekçi ekibi tarafından kurulan ÇiçekFilosu ile her daim avantajlı fiyatlarla çiçeklere erişim sağlayacaksınız. Gönül hazinenizin değerlisi; eş, dost ve akrabalarınıza muhteşem sürprizler yapmak için bu fırsatı kaçırmayın. Çiçeklerin doğal güzellikleriyle oluşturulan hediyelerle gerçek bir jest yapın, mutlu edin, sizler de mutlu olun. Türkiye'nin çiçekçi markası ile çiçeği gerçek çiçekçi dükkanlarından temin etmenin ayrıcalığını yaşayın, yaşatın. 

Devamı