Bartın 

Karadeniz kıyısı boyunca uzanan güzide şehirlerimizden Bartın’a kaliteli ve taze çiçek göndermek için sitemizi tercih edin, hediyeleriniz aynı gün içinde sevdiklerinize ulaşsın. Çiçekler yaşama kattığı artılarıyla gerçek bir dost gibidir. Daima size huzur ve mutluluk verir onlar. Bartın çiçek gönder fikrine sahipseniz olmak istediğiniz en özel çiçekçidesiniz. Hemen şimdi seçiminizi yapın aynı gün için Bartın çiçekçi mağazalarımız tarafından tasarımlanan mis kokulu çiçekler eş, dost ve akrabalarınıza ulaşsın. 

Sıralama :

     Fiyata Göre Artan Fiyata göre artan     Fiyata Göre Azalan Fiyata göre azalan
 • Aşkların En Güzeli 11 Gül

  82,00 ₺ + KDV
 • Kırlardan Gelen Güzellik

  78,00 ₺ + KDV
 • Aşk Sunumu

  68,00 ₺ + KDV
 • Baharın Tüm Renkleri

  62,00 ₺ + KDV
 • Aşksın Sen 21 Kırmızı Gül

  165,00 ₺ + KDV
 • İlkbaharın Güzelliği

  62,00 ₺ + KDV
 • Sevimli Sevgilim

  62,00 ₺ + KDV
 • Kırmızı 7 Gül

  62,00 ₺ + KDV
 • Vazoda Gerberalar

  59,00 ₺ + KDV

Bartın Çiçekçi

Güneşin, yağmurun ve toprağın ellerinde yeşeren taze çiçekleri sevdiklerinize sunun, onların yaşamına farklılık ve renk katın. Bartın çiçekçi dükkanlarımızın üstat çiçekçileri tarafından aranje edilen mis kokulu, kutuda, vazoda, cam fanusta, saksı konseptleriyle hazırlanan ürünlerimizin tamamını sitemizden ayrıntılı şekilde inceleyebilir, dilediğiniz her yere sipariş verebilirsiniz. Kocaman ve tazecik çiçeklerle hazırlanmış bir buketle karşılanmayı kim istemez? Bu özel anı siz de sevdiklerinize bizimle yaşatabilirsiniz. 

 

Bartın çiçek siparişi en iyi çiçekçilerle hızlı gönder

Duygularınızı en iyi şekilde anlatmak mı istiyorsunuz? Kimi zaman kelimeler kifayetsiz kalır, işte böylesi anlarda çiçekler sizin ideal yardımcınızdır. Bartın çiçek siparişi konusunda daima yanınızda yer alan sitemizle Türkiye’nin dört bir yanına armağan çiçek gönderebilirsiniz. Güller, papatyalar, Lilyumlar, orkideler geniş yelpazeye sahip ürünlerimiz, özgün tasarımlarla hazırlanmakta, sizi temsil edecek formlarla sunulmaktadır. Sitemizin üst kısmındaki menülerden amacınıza uygun ürünü kolayca tespit edebilirsiniz. Ana kategorilerden seçiminizi yapmak oldukça kolay. Örneğin; anneler günü, doğum günü ya da öğretmenler günü gibi seçeneklerle sayfalar arasında kaybolmadan hızlı şekilde armağanınızı belirleyebilirsiniz. 

 

Küre Dağları’nın eteklerinde kurulu ilimiz Bartın’ın; Gazhane Caddesi, Tersane Caddesi, Turgut Işık Caddesi, Bartın Üniversitesi Kampüsü’ne ve tüm mahallerine sitemizle uygun fiyatlı çiçek gönderimi yapabilir, sevdiklerinize şık jestlerde bulunabilirsiniz. Sitemizde numaraları bulunan çağrı destek hattımızla irtibata geçerek, tüm soru ve önerilerinizi bize aktarabilir, gönderilerinizin durumu hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu edin, mutlu olun. 


Gönderim Bölgelerinden Bazıları

 

Kastamonu Çiçekçi   |  Kozcağız Çiçekçi

 

Devamı